Lorem ipsum

Co musisz zrobić, to zarejestrować się na jednej z kilku giełd kryptowalut. Giełdy są różne i na każdej giełdzie znajdziesz różne kryptowaluty. Na jednej jest tych kryptowalut więcej, a na innej mniej. 

Rejestracja na giełdzie pozwala na zakup kryptowalut, na handlowanie nimi (zarabianie na wzrostach i spadkach). Giełda pozwala również przechowywać twoje środki na podobnej zasadzie jak konto w banku. Może nie jest to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób ich przechowywania, ale każdy trader musi mieć na giełdzie środki by móc zarabiać. Istnieją oczywiście bezpieczniejsze opcje przechowywania środków np. na portfelach cyfrowych lub fizycznych. Więcej informacji na ten temat możesz odnaleźć tutaj. 

PIERWSZY KROK jest najważniejszy. To podstawa wejścia do świata kryptowalut. Bez znajomości podstaw będzie Ci ciężko. 

Jeśli chodzi o giełdy, to poniżej znajdują się giełdy, które osobiście polecam. Są to giełdy sprawdzone. W tym jedna wywodząca się z polski.

Po kliknięciu w konkretną giełdę, jaka cię interesuje zostaniesz przekierowany na stronę, na której znajdziesz więcej informacji na temat konkretnej giełdy.

Osobiście polecam BitBay. Jest to polska giełda i w bardzo prosty sposób można dokonać na niej rejestracji. 

Pamiętaj samo założenie konta to nie wszystko!!! Musisz je jeszcze zweryfikować. Tj. konto w banku musi posiadać swojego właściciela, tak samo kondo założone na giełdzie musi być zweryfikowane. Jest to wymagane na większości giełd. Jeśli nie chcesz weryfikować konta, to na giełdzie binance jest jeszcze taka możliwość. 

Po założeniu konta oraz po zalogowaniu się na jakiejkolwiek giełdzie zapoznaj się z nią. Przejrzyj dokładnie wszystkie zakładki i funkcje. Pierwszy krok już za tobą ;)

JAK ZACZĄĆ - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE I WSKAZÓWKI

Teraz zrób przelew na giełdę jakiejkolwiek kwoty. Środków, które możesz zainwestować i stracić. Nie muszą to być wielkie sumy. Na początek wystarczy mała kwota. 

Giełdy dają kilka możliwości dokonania przelewu np. giełda BitBay przelew tradycyjny, płatność kartą itd.

Załóż konto na jeszcze jednej giełdzie i przelej środki z giełdy nr 1 na giełdę nr 2. Sprawdź jak działają przelewy między giełdami. Będzie ci to potrzebne do przesyłania środków do programów inwestycyjnych i z powrotem. 

Pamiętaj!!! Płatność każdą kryptowalutą jest taka sama. Dokładnie ten sam proces. Jedyna różnica to czas, zaksięgowania się danej kryptowaluty na innej giełdzie. Np. kryptowaluta BTC potrzebuje więcej czasu na zaksięgowanie się niż kryptowaluta DASH, XRP. Różnica jest tylko w czasie. Nie raz jest to kilka sekónd, a nie raz 30 min.

Gdy środki zostaną zaksięgowane na twoim koncie na giełdzie pobaw się nimi. Sprawdź działanie giełdy. Kup jakąkolwiek kryptowalutę, a następnie sprzedaj ją. Sprawdź jak to działa. To podstawa i musisz to opanować. Wydaje się ciężkie i skomplikowane, jest to tak samo proste jak obsługa cepa.

Teraz śmiało możesz przystąpić do zakupu kryptowalut lub do inwestycji w inne biznesy zarobkowe w internecie. 

Podstawą zarabiania w internecie jest umiejętność poruszania się po giełdach, oraz umiejętność dokonywania transakcji na kryptowalutach (głównie BTC).

Większość biznesów opiera się na zarobku na kryptowalucie BTC i nie ma możliwości płatności kartą do programu inwestycyjnego. Musisz zrobić przelew w BTC.

Załóż sobie konto na blochain oraz portfel do przechowywania kryptowalut.  

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean euismod, velit at facilisis scelerisque, purus nibh porta elit, eu placerat nunc enim eu velit.

Wsparcie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean 

Giełdy Kryptowalut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean euismod, velit at facilisis scelerisque, purus nibh porta elit, eu placerat nunc enim eu velit.

Biznesy Online

Biznes XXI wieku