O nas

NASZA HISTORIA

Jestem człowiekiem, którego pasją są nowości oraz możliwości zarabiania w niekonwencjonalny sposób pieniędzy. Lubię inwestować, czytać o nowościach, sprawdzać różne programy, które dają zarobić. Niestety należy pamietać również o ryzyku jakie wiąże się z tego rodzaju inwestycjami. Dlatego każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę, że można zarobić i stracić. Wszystko zależy od inwestycji, które można podzielić na wysokiego ryzyka i niskiego ryzyka. Na naszej stronie znajdziesz kilka inwestycji, które oceniamy na ryzykowne i takie, na których możesz zarobić nie tracąc ani grosza.

Powracając do mnie. Od najmłodszych lat interesowałem się możlwiściami zarabiania pieniedzy. Dawno dawno temu, gdy chodziłem do szkoły średniej wiedziałem, że istnieje takie coś jak dźwignia finansowa. Oczywiście w tamtych czasach banki wypierały się tego, a po kilku latach okazało się, że takie coś jest. Także trzeba zawsze być o ten krok do przodu. Trzeba szukać tego, co wydaje się niemożliwe.

To, co robię, to moja pasja i hobby. Inwestując uczę się, zarabiam i poznaję nowe technologie i sposoby zarabiania pieniędzy i nie dotyczy to tylko i wyłącznie zarbiania w internecie - przyznaję szczerze, że w większości jednak tak. Nie zawsze wszystko wychodzi, dlatego też na tej stronie postanowiłem skupić się na produktach, które są związane z mniejszym ryzykiem. Pamiętaj zawsze możesz stracić.

Inwestuj tylko tyle ile możesz lub ile jesteś w stanie dać nie obciążając swojego budżetu.

Pieniądze to jedno, zaś czas to drugie. Na zyski trzeba poczekać. To zresztą zależne jest od wielu czynników, na które nie mamy wpływu, ale możemy je przewidzieć. Trzeba to robić z głową. Jedyne programy, które dają zarobić od razu, to programy afiliacyjne.

To, co chciał bym Tobie pokazać, to to że się da. Pamiętaj nigdy się nie poddawaj i bądź uparty jak osioł. Mi to pomogło. Z małego chłopaka, który zaraz po podstawówce chciał pójść do szkoły zawodowej, a potem wyjachać na robotę do Niemiec wyrósł wykształcony po studiach człowiek, który do tej pory się rozwija i powiększa swoje źródło dochodu. Nie będę oposywła swojej całej historii, bo bym zanudził. Możesz mi wierzyć w swoim życiu przeżyłem już nie jedno: praca w Polsce na 3 etaty, wyjazd do Holandii i do Niemiec na prace sezonowe, praca w wojsku przez 6 lat itd. Szanuję każdy rodzaj pracy i każdą osobę, która wykonuje jakąkolwiek pracę, bo rozumię tych ludzi i wiem że, niektórym uda się zmienić swój świat na lepszy. 

Praca jako biznesmen i przedsiębiorca nie należy do najłatwiejszych. Stale szukamy nowych rozwiązań, które kiedyś pozwolą nam znienić nasze życie. I tak pomału, małymi kroczkami do tego dochodzimy. W końcu koło i ogień nie zostały od razu wynalezione.   

Na chwilę obecną prowadzimy swoją sprzedaż internetową i to jest nasze głowne źródło utrzymania, a oprócz tego hobbistycznie, a może kiedyś profesjonalnie wkroczymy w świat zarabiania online i pasywnych dochodów.

Po raz pierwszy o bitcoinie słyszałem w 2014 roku od swojego znajomego mówił o jakiś koparkach i o jakimś wydobyciu. Nie mogłem tego zrozumieć i sobie wyobrazić jak można wydobywać coś w komputerze i co, to są te wirtualne waluty. Do końca 2016 roku nie interesowało mnie to, ale jak zadzwoniła moja starsza znajoma, która miała w tym okresie czasu ok 55 lat i wspomłania mi o bitcoinie wartym 2300 zł, to od razu zrozumiałem ile straciłem. I tak zaczęła się nasza przygoda z kryptowalutami i bitcoinem i trwa aż do dzisiaj.

Zanim coś zrobisz musisz to zrozumieć. Każdy potrzebuje czasu i tak też było ze mną. Generalnie wszystko traktuję jako przygodę, a ta przygoda dopiero się rozpoczyna, bo będzie dokładnie tak samo jak z internetem. Kiedyś w internet nikt nie wierzył, a teraz nie wyobrażamy sobie życia bez niego i tak samo będzie z kryptowalutami.

I na koniec.

Pamiętaj, że nie jest to porada inwestycyjna i wszystko, co jest napisanie na stronie to moje sugestie i to jest wszystko, co ja robię i w co się bawię - bo tak to mogę nazwać "zabawą" która uczy ty nie musisz tego robić. Ostatnia decyzja należy do ciebie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłej nauki i jak największych zysków.

Mam nadzieję, że nie zanudziełem i że troszkę mnie zdążyłeś poznać ;)

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean euismod, velit at facilisis scelerisque, purus nibh porta elit, eu placerat nunc enim eu velit.

Wsparcie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean 

Giełdy Kryptowalut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean euismod, velit at facilisis scelerisque, purus nibh porta elit, eu placerat nunc enim eu velit.

Biznesy Online

Biznes XXI wieku